Events Registration       Find us on 
  

 

Events & News > Casting Na Modelky a Tanečnice 2017 - Bratislava  

Casting Na Modelky a Tanečnice 2017 - Bratislava

 

POZOR DIEVČATÁ! VYHLASUJEME CASTING NA MODELKY A TANEČNICE 2017

 Pure Star Management!

 

 

Pure Star Management - je najzámejšia talentová agentúra v Európe. Naše image modelky a tanečnice sa pravideľne objavujú na pódiu s hviezdami svetového mena ako napríklad - David Guetta, P.Diddy, Ne-Yo, Chris Brown, Paris Hilton, Ciara, Pitbul, Usher, Snoop Dog, Bob Sinclair, Akon, Swedish House Mafia, Joachim Garraud, Martin Sovleig , Pharrel Williams, the Black Eyed Peas, Akon, Wiz Khalifa a veľa ďalšími.

Hľadáme Modelky a Tanečnice, ktoré sa chcú stať súčasťou najväčšieho IMAGE tímu pre svetoznámy CANNES FILM FESTIVAL 2017, ktorý sa koná v máji 2017 a rovnako na celoročnú a letnú prácu v Paríži, Saint Tropez, Cannes a Monaku!

Ak máš od 17 do 27 rokov, výšku od 168cm, vezmi si lodičky, plávky a príď sa ukázať na casting!

 

KEDY A KDE?

 

Casting sa koná v BRATISLAVE - 13 APRÍL - štvrtok od  15.00 do 19.00 V ALIBI Music Bar & Lounge - Námestie 1. Mája 4 (oproti hotelu TATRA)- Bratislava Staré mesto.

*Ak sa ti nepodarí zúčastniť castingu, môžeš vyplniť TALENT FORMULÁR pre modelky a tanečnice na našej webovej stránke www.purestarmanagement.com/EN/join-us/ alebo sa registruj cez našu Pure Star Management Mobile APP, ktorú môžeš nájsť na Google Play alebo v Apple Store!

Hneď po registrácii Ťa bude čo najskôr kontaktovať náš Pure Star Management booker!

Tešíme sa na teba na castingu!

Viac informácii nájdeš na

info@purestarmanagement.com

www.purestarmanagement.com

kontaktná osoba pre SLOVENSKO - vanda@vsagency.sk